Wojewódzki Konkurs Plastyczny 2020 - Z RODZINĄ NAJLEPIEJ

Dzień dobry :-)
Zapraszam uczniów klas 1-3 oraz 4-6 do udziału
w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym 2020
TEMAT: Z RODZINĄ NAJLEPIEJ
Technika: dowolna (proponuję: pastele, kolaże, wyklejanki, łączenie różnych technik, kolorowo, wyraźnie, całą pracę zakomponować)

  1. Rodzic/opiekun wypełnia, podpisuje i fotografuje lub skanuje załączniki 1-4 (formularz Metryczka pracy, oświadczenie zgłoszenia do konkursu, zgodę rodziców/opiekunów, zgodę na wykorzystanie prac)
  2. Rodzic/opiekun pomaga Wam zrobić zdjęcie lub skan Waszej pracy.
  3. Każdy uczestnik przesyła zdjęcie ( wyraźne) lub skan własnej pracy konkursowej wraz z załącznikami na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Termin przesyłania zdjęć prac i załączników: do 25 maja 2020
Ogłoszenie wyników: 1 czerwca 2020
Organizator przewiduje nagrody i upominki za najwyżej ocenione przez Komisję prace.

KOCHANI UCZNIOWIE
Zachęcam Was do udziału w konkursie, pokażcie na Waszych obrazkach Wasze Rodzinki, pokażcie ulubione wspólne rodzinne zajęcia ( zainteresowania, zabawy, gry, gotowanie, odpoczynek...), pokażcie Waszą rodzinną radość i szczęście, pokażcie Wasz rodzinny ŚWIAT
Regulamin konkursu i wszystkie załączniki dostępne
http://ko.poznan.pl/kuratorium/aktualnosci_kurator/2020/05/wojewodzki-konkurs-plastyczny-z-rodzina-najlepiej/
Życzę sukcesów artystycznych!
Pozdrawiam
Karolina Czaja

   
© ALLROUNDER